Dietetyk Rzeszów

Konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne

Dietetyk, psychodietetyk Rzeszów – mgr inż. Aleksandra Rodzoń-Wawrzyniak

Przyjmuję pacjentów również stacjonarnie, w Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SOKRATES w Rzeszowie, przy ulicy Siemiradzkiego 4 w Rzeszowie, we wtorki i piątki.

Umów się na wizytę:

Rejestracja internetowa: po przekierowaniu na stronę kliknij UMÓW WIZYTĘ, następnie kliknij 'Psychiatra’ i wybierz specjalistę – Aleksandra Rodzoń-Wawrzyniak. Na koniec wybierz pożądaną datę i kliknij 'sprawdź terminy’. Umawiając się na wizytę, wybierz rodzaj usługi, który Cię interesuje – rodzaje i ceny konsultacji znajdziesz poniżej, w cenniku.

Cennik

Płatność w recepcji.

Dlaczego powinnam być Twoim dietetykiem?

Powierz swoje zdrowie osobie, która latami studiowała dziedzinę dietetyki i musiała zdać wiele egzaminów. Nie komuś po szkoleniu czy kursie.

Stawiam na holistyczne podejście do zmiany nawyków żywieniowych. Wiem, że dieta to nie tylko kalorie, makro- i mikroskładniki, ale też nasze myśli, emocje, przekonania. Dlatego przeprowadzam również konsultacje psychodietetyczne.

Masz insulinooporność, cukrzycę, nadciśnienie, hipercholesterolemię, kamicę żółciową, IBS, SIBO – a może inne schorzenie lub chorobę i potrzebujesz pomocy w odpowiednim odżywianiu się? Wybierz jadłospis w schorzeniach – pokażę Ci, jak powinna wyglądać Twoja dieta. 

Skuteczna dieta to taka, której jesteś w stanie się trzymać. Dlatego dbam o to, by była indywidualnie dopasowana i spersonalizowana. 

Wiem, że aby osiągnąć cele, nie wystarczy sama rozpiska. Będę Cię wspierać i Ci pomagać przez cały okres kuracji dietetycznej – bo Twój sukces to mój sukces.

Wiem, że osiągniesz najlepsze efekty, wiedząc więcej. Dlatego postaram się przekazać Ci jak najwięcej wiedzy, która pomoże Ci w zmianie nawyków żywieniowych.

Diety wege, które są zdrowe, smaczne i zbilansowane.

Opinie

Robert
Robert
Czytaj więcej
Bardzo dobry kontakt, smaczny jadłospis z widocznymi efektami 😄
Karolina
Karolina
Czytaj więcej
Minęło już trochę czasu od początku naszej współpracy, dlatego chciałbym Pani podziękować za dotychczasową pomoc, za pyszne jadłospisy, gdzie znalazły się moje ulubione produkty za indywidualne podejście do klienta, nawet tak niepokornego i nieterminowego jak ja. Przede wszystkim za Pani wsparcie psychiczne,które jest dla mnie bardzo ważne w procesie zrzucania kilogramów jest nieocenione, dzięki niemu nawet po dłuższym lub krótszym kryzysie mam siłę aby ponownie stanąć do walki i osiągać zamierzone cele.🙂.
Maryla
Maryla
Czytaj więcej
Porady i wskazówki są bardzo cenne i trafne dla mnie.Mysle że min dzięki bardzo dokładnej ankiecie wstępnej, która wnikliwie ocenia stan pacjenta, jego nawyki i upodobania kulinarne. Przepisy są czytelne i do szybkiego przygotowania.
Adam
Adam
Czytaj więcej
Witam!!! Jestem bardzo zadowolony z diety zaproponowanej przez Panią Aleksandrę. W ciągu miesiąca waga spadła o 5 kg i lepiej się czuję. Dieta była odpowiednio dobrana do moich problemów zdrowotnych i moje wyniki się poprawiły. Pani Dietetyk brała pod uwagę moje sugestię co do mojej diety i na każdym etapie możliwa była jej modyfikacja, oczywiście w ograniczonym zakresie. Szczerze polecam.
Anna
Anna
Czytaj więcej
Bardzo sympatyczna osoba. Aż chce się zadbać o własne zdrowie 😉 polecam
Aneta
Aneta
Czytaj więcej
Widzę ogromną zmianę w sylwetce i samopoczuciu. Także w samoocenie. Nauczyłam się dużo lepiej patrzeć na dietę, przestała mnie przygnębiać, tak jak było kiedyś. Z przestrzeganiem jadłospisu czy liczeniem kalorii bywa różnie, zależnie od motywacji, ale zauważyłam, ze naturalnie wybieram zdrowsze opcje, jestem bardziej świadoma tego jak różne produkty wpływają na moje zdrowie, ciało i samopoczucie. Kilka miesięcy współpracy to były oczywiście wzloty i upadki 🙂 jednak patrzę na rozpiskę pomiarów (…) i widzę, że chociaż tempo zmian było różne to jednak jest to ciągły progres. To jest dla mnie najważniejsze. Największym lękiem było porzucenie diety, powrót do złych nawyków i obwinianie się za to, że nie potrafię utrzymać restrykcyjnej diety. Teraz dieta nie jest restrykcyjna, więc utrzymanie jej przestało wzbudzać tyle emocji. Widzę, że mogę połączyć moje wyjazdy i dobrą zabawę ze zdrowymi nawykami i lepszymi wyborami.
Agnieszka
Agnieszka
Czytaj więcej
Jestem zadowolona z diety. Proste i smaczne przepisy. Świetny kontakt. Sympatyczna osoba. Na pewno będę kontynuować współpracę. Szczerze polecam .😉
Kinga
Kinga
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam współpracę! Cudowna osoba z bogatą wiedzą z zakresu odżywiania i psychodietetyki! Stały kontakt, pyszne i przystępne jadłospisy, z uwzględnieniem stylu życia oraz preferencji smakowych, a co najważniejsze widoczne efekty współpracy ☺️☺️
Poprzedni
Następny

Dietetyk Rzeszów; mgr inż. Aleksandra Rodzoń-Wawrzyniak - umów się na wizytę:

Rejestracja internetowa: po przekierowaniu na stronę kliknij UMÓW WIZYTĘ, następnie kliknij 'Psychiatra’ i wybierz specjalistę – Aleksandra Rodzoń-Wawrzyniak. Na koniec wybierz pożądaną datę i kliknij 'sprawdź terminy’. Umawiając się na wizytę, wybierz rodzaj usługi, który Cię interesuje – rodzaje i ceny konsultacji znajdziesz powyżej, w cenniku.

Gdzie mnie znaleźć?

Konsultacje odbywają się w Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SOKRATES w Rzeszowie, przy ulicy Siemiradzkiego 4 w Rzeszowie (obok budynku ZUS-u)